حواله‌های بانکی و ضمانتنامه‌ها

شرکت “بازرگانی بدر اندیشان پارسیان” با سوابق چندین ساله در زمینه امور بانکی و کسب اعتبارات ارزی و ریالی قادر بوده به نفع مصالح مشتری در کمترین زمان ممکن حواله‌های بانکی بصورت ارز مبادلاتی و ارز میانه را با موفقیت به پایان رساندیم و سوددهی چشم‌گیری را برای تجار نسبت به رقبایشان ایجاد نموده که از برتری‌های مؤثر این شرکت به حساب می‌آید.

حمل و نقل بین‌المللی و ترانزیت کالا
بازرگانی” بدر اندیشان پارسیان” با هدف نوآوری و خلاقیت و به منظور تسهیل در زمینه‌ی ارائه خدمات گمرکی و ترخیص کالا بصورت کاملاً تخصصی با روابط مؤثر داخلی و خارجی از کشورهای مبدأ، کالا را تحویل گرفته و با برترین روشهای حمل و نقل بین‌المللی و ترانزیت کالاهای وارداتی و صادراتی بخشی از خدمات این شرکت بوده که با کمترین هزینه و زمان بصورت تمام وقت آماده هرگونه حمل از مبدأ تا انبار صاحبین کالامی‌باشیم.

خرید خارجی
نگرشی که ما بر اساس آن گام برمی‌داریم بر پایه اصول واردات و صاردات کالا طبق قوانین جاری گمرکی جمهوری اسلامی ایران می‌باشد. کشورهای آسیایی و اروپایی بدلیل تنوع در محصولات و تولید انبوه سبب آن شده‌اند که واردات کالاهای اساسی به کشورمان افزایش یابد و به موجب آن، این شرکت با دانش تخصصی و نیروی با تجربه، اقدام به خرید کالای خارجی در کشور مبداء نموده و تحویل درگمرکات یا انبار کارفرمایان محترم مینماییم.